پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست با طناب چیست

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما

پیچ و رولپلاک سنگ نما بدون داربست(با طناب)چیست و چگونه انجام میشود؟

پیچ و رولپلاک نما با طناب یا همان بدون داربست یک شیوه ی جدید و بروز است که دیگر هزینه داربست را شما نمیدهید یا زمان شما صرف بستن داربست نمیشود.یا اینکه داربست بسیار جاگیر است ولی طناب بسیااااار بسیاااار از داربست خوب و عالی است.توجه داشته باشید که شخص مورد نظر شما حتمابا وجود بیمه سر ساختمان حاضر شود.

چگونه نمای خود را ایمن کنیم؟

امروز میخواهم توضیحی راجب به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به شما بدهم که هر ساله خسارات  جبران ناپذیری برای شما صاحب خانه ها داشته باشد.برای مثال زمانی که سنگ نمای سما شل شده و از جای خود درامده است یعنی سنگ در هر لحظه احتمال ریزش ان وجود درد.برای جلوگیری از ریزش ان گوشی خود را بردارید و با جستجوی کلمه مورد نظر به کارشناسان ما زنگ بزنید تا در کمترین زمان ممکن برای ترمیم کردن سنگ نمای شما به ساخنمان بیاییم.

پیچ و روپلاک سنگ نما

برای انتخاب یک پیچ و رولپلاک کار خوب باید چه کار کنیم؟

اول باید نمونه کارهایی که برای ساختمانها کرج زده است را بگوید و شما حتما از نزدیک ببینید که بعد از مدتی سنگها به چه شکلی در امدند.بعد از ان به سراغ بیمه ی وی بروید کهایا بیمه دارد،اگر خدایی ناکرده اتفاقی برای کارگری که در ساختمان شما کار میکند بیمه نداشته باشه تمام مخارج و دیهی ان بر گردن شما است و باید هزینه ان را متحمل شوید.ولیاگر به مراه بیمه باشد و درون قرارداد نوشته باشد که در صورت حادثه ب پای خودش است بسیار عالی است.استفاده خوب از ابزار های درجه یک و استفاده از پیچ درجه یک باعث ماندگاری بیشتر سنگ نما میشود.

متخصص پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کرج(البرز):

شهروندان کرجی نگران نباشند با در تمام نقاط کرج و تهران و اطراف کرج اکیپ و نیرو داریم

و در کمترین زمان ممکن کارهای شمارا به خوبی انجام خواهیم داد.

این نو مقاوم سازی بهترین نوع اسکوپ سنگ نما با طناب است که میتواند به طور همیشگی

سنگ را از خطر ریزش منع کند.

البته ابزارهای تمامی راپل کارها یکی نیست

و بیشتر افراد با پیچ های نامرقوب و دریل بسیار نامناسب باعث خراب شدن بیشتر سنگ میشوند.

مرد عنکبوتی با طناب راپل

Share

گروه ارتفاع کاران استوار نما

گروه استوار راپل متشکل از 5نفر، با بهترین و باتجربه ترین نیروهای راپل حال حاضر در سطح کرج و تهران اماده خدمات رسانی برای نمای ساختمان میباشد. مدت فعالیت ما از سال 1391 است و در طول این مدت توانستیم پروژه های بسیار زیادی در سطح کرج و تهران به اتمام برسانیم. این گروه دارای بیمه حوادث میباشد. بیشتر کارهای ما نیز در کرج و در تهران و اطراف این استان ها بوده است. با اولین زنگ، ما نمونه کارهای خود را در منطقه ای که شما هستید معرفی میکنیم و شما با رویت کار گروه استوار نما متوجه تجربه و دقت و ظرافت کار ما میشوید. برای انجام کارهای زیر با ما تماس بگیرد: پیچ و رولپلاک نمای ساختمان،نماشویی،نورپردازی نمای ساختمان،سیمانکاری در ابعاد کوچک،نصب بنر و تابلو با طناب،کار در ارتفاع برای نصب هواکش،نصب حروف درشت،نصب پنجره روی نما،اسکوپ سنگ نما،مقاوم سازی نمای ساختمان،گرفتن درز انقطاع،خدمات نما،تعمیران نمای ساختمان،تعمیر سنگ نمای ساختمان،پیچ و رولپلاک سنگ نما،پیچ رولپلاک نما با طناب،پچ و رولپلاک نما در کرج،پیچ و رولپلاک سنگ نما در کرج

Comments

  1. خیلی عالی ماشالله

  2. mohamad reza aqeshte Says: آگوست 2, 2017 at 5:05 ب.ظ

    شما پیچ و رولپلاک،دونه ای،میزنید،نماشویی،باطناب،دیگه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *